מערכת אזעקה כבית חכם

 בתוך כתבות ומאמרים

המאמר אינו מדבר על מערכות אזעקה, אלא, על אפשרויות מערכת האזעקה הקיימת לאפשרויות בלתי מוגבלות, זאת אומרת לקחת מערכת אזעקה שמתפקדת כמערכת אזעקה ולהפוך אותה גם למערכת אוטומציה (בית חכם) עם כל האפשרויות הכרוכות בדבר.

חיבור מערכת אזעקה ממסרים

כאן לקחנו מערכת אזעקה של חברת ריסקו דגם LightSYS2 הוספנו לה 2 לדים שנותנים חיווי מתי מערכת שבת מופעלת ומתי הדוד חימום (בויילר) מופעל

יכולות המערכת כמעט בלתי מוגבלות זאת אומרת שאם אני מעוניין להפעיל את בויילר (לקחנו רק לדוגמא את הבויילר, ניתן להוסיף תריסים חשמליים ועוד ועוד) ביום ראשון בשעה 6:00 בבוקר ולהפסיקה אוטומטית בשעה 7:00 כך כשאני קם משינה אני הולך להתקלח עם מים חמים ובויילר שדלק קודם לכן מבלי שהתעוררתי להדליקו. יוצא מכך חסכון רב בזמן ובחשמל כתוצאה של שכחה.

כמובן ניתן להפעיל את הדוד חימום בכל יום כמה פעמים ובכל שעה כמה פעמים עם אפשרויות מתוחכמות שיאפשרו לנו איכות חיים אחרת ממה שאנו מכירים.

בל נשכח כי כמעט כל דבר חשמלי שעולה לכם בראש ניתן לחבר למערכת האזעקה ולהופכה לבית חכם "מאולתר" ובחסכון כספי עצום.

 דוגמא נוספת ומעניינת: בבניין רב קומות הוצע ללקוח אפשרות חיבור מערכת האזעקה לכפתור מעלית הבניין כך שבשעה 7:30 בבוקר המעלית תחכה לו ע"י הבית וכך חוסך בזמן והמתנה למעלית.

בנוסף, כיום כל המערכת והממסרים נשלטים דרך סמארטפון, מחשב, טאבלט, טלפון ועוד… הכל בתנאי שיהיו מודולים מתאימים למערכת. שוב נחזור לדוד .חימום, בצורה זו נוכל להפעילו בדרך מהעבודה לבית כך כשנגיע לבית יהיו מים חמים

בחברת איי פוקוס מומחים להתקנות אוטומציה כגון אלו. ניתן ליצור עמנו קשר לייעוץ והכוונה.

פוסטים אחרונים
צור קשר

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם במהירות.

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש